Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#16 2010-06-12 16:52:55

Bora

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-09
Posty: 11
Punktów :   

Re: MŚ 2010r

Porównywałem Portugalię z Serbią, nie była to analiza "co mogłaby osiągnąć Portugalia ze swym potencjałęm, a co osiągnęła). Pytałeś, dlaczego niby bardziej można liczyć na Portugalię niż na Serbię, skoro obydwie repry od zawsze naszpikowane gwiazdami. No to skoro porównanie osiągnięć ostatniej dekady (całkiem świetnych zresztą, obiektywnie rzecz biorąc, dla Portugalii) do Ciebie nie trafiło, bo - jak sam przyznajesz - Portugalczycy mają jeszcze większy potencjał, to pewnie tylko dlatego że Portugalia w ostatniej dekadzie nie wygrała dwóch mundiali i trzech mistrzostw Europy (zapewne Serbia, zajebiście skuteczniej wykorzystując swój gwieździsty potencjał, wygrała wszystkie te imprezy, tylko o tym zapomniałem). Skoro przedstawione powyżej sukcesy Portugalii to jest nic, (cytuję: nic z obecności tych portugalskich gwiazd nie wynikało), to przypomnę, że na tych imprezach grało jeszcze sporo innych silnych ekip, niejednokrotnie bardziej jeszcze naszpikowanych gwiazdami niż Portugalia (oraz oglądająca większość z tych imprez w telewizji Serbia)

Co do Słowenii to grała nieźle w trudnej dla nich grupie eliminacyjnej, i to grała coraz lepiej (miała wznoszący progres), czego kulminacją był świetny dwumecz w barażach z niezwykle silną Rosją. ALe zapewne dla Ciebie to nie jest świetna gra, bo nie wygrałą grupy i nie dojebała ruskim 8:0 w dwumeczu ? Gwoli ścisłości, poprzednie zdanie jest o wynikach, nie o stylu gry - ale zdaje się, że i Ty mówiąc "przeanalizowalem grę słowenii w ostatnich eliminachach" miałeś na myśli raczej analizę wyników, a nie to że obejrzałeś 12 meczów słowenii na Youtubie Co do stylu gry - pamiętam mecze z Polską i baraże (oglądałem wszystkie te mecze) i zachwycili mnie po prostu - nikt nie grał tak szybko i mądrze jak oni. Zresztą - pisałem już o tym, skup się Maciak

Mimo że z reguły bredzisz dzięki Maciek za odważną dyskusję, czego nie można powiedzieć o innych Znafcach. Tchórze cioteczki pewno czekają aż mistrzostwa się skończą i wtedy napiszą: tak, ja tak czułem że mistrzostwa wygrają (np) Algierczycy, a ty Bora znów się ośmieszyłeś z jakąś Słowenią, a te Twoje cioty przecież odpadły po karnych w ćwierćfinale... jednym ze smaczków życia dla mnie jest zażarta, nie stroniąca nawet od bluzg dyskusja o piłce nożnej (miliony facetó to lubią), szkoda że tak wielu ludzi których znam bądź nie podziela tej pasji, bądź ma wrodzony strach przed postawieniem jakiejkolwiek śmiałej tezy. Bez urazy chłopaki - to prowokacja, ale jak ona nie pomoże, to my sobie z Maćkiem po prostu pogadamy przez telefon

Ostatnio edytowany przez Bora (2010-06-12 16:54:01)


do meczu Honduras-Chile coraz bliżej...

Offline

 

#17 2010-06-12 17:48:37

maciak76

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-09
Posty: 10
Punktów :   

Re: MŚ 2010r

Pisze se słowa z ciężkim sercem ale muszę.Zgadzam się z Tobą Bora.Oczywiście co do brania udziału w dyskusji bo o Słowenii bredzisz!!!!!!!!


P.S.
Pozdro dla ciotek

Offline

 

#18 2010-06-12 23:40:40

Bora

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-09
Posty: 11
Punktów :   

Re: MŚ 2010r

Mistrzostwa na razie (po dwóch dniach) ciekawe, w mojej ocenie, nawet bardzo. Jedna tylko Grecja zawiodła na całej linii i zagrała gówno, reszta mi się podobała. Angole przypomnieli znów o tym że według nich najlepiej zacząć mecz od przedziurawienia bramkarza przeciwnika gulerami (przypomina mi się Rooney i wejście w bramkarza Szwajcarii). DObrze że trochę kartek nałapali przynajmniej za swą rzeźnicką gre. Nigeria ładnie ładnie, z Argentyną tak grać to naprawdę sztuka. Korea jak zwykle jak pieski na speedzie, ale z oceną poczekałbym do meczów z rywalami, a nie sparingpartnerami z drewna.
Generalnie mam wrażenie, że im dalej dojdzie Argentyna, tym te mistrzostwa będą lepsze. A więc finał Argentyna - Hiszpania, reszta spierdalać. Szkoda tylko że to raczej niemożliwe, bo jeśli obydwa te teamy zajmą 1 miejsca w swych grupach (na co się zanosi), to spotkają się już w półfinale, jeśli tam dojdą.

Ostatnio edytowany przez Bora (2010-06-13 12:28:06)


do meczu Honduras-Chile coraz bliżej...

Offline

 

#19 2010-06-14 19:20:56

maciak76

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-09
Posty: 10
Punktów :   

Re: MŚ 2010r

Albercik (Bora) wychodzimy...przechodzimy na fołna!!!






P.S.
Swoją drogą Frize pokazały Kangoorom kaj kozo mo miód!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoshinobiword.pun.pl www.yurots.pun.pl www.bleach-evolution.pun.pl www.pokemon-hodowla.pun.pl www.wszadministracja.pun.pl