Nazwa forum

Opis forum


#1 2010-06-11 08:57:12

Bora

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-09
Posty: 11
Punktów :   

Czarny Koń Urugwaj ??? - mhehehehehehe

Maciak, jak "wielkie" zadatki ma Urugwaj na czarnego konia, to zobaczysz ze zgrozą może już dziś (chociaż nie jestem kibicem Żabojadów, w przeciwieństwie do mojej żony, co więcej - nie wierzę w finał z udziałem Francji raczej), a myślę że Meksyk zamiecie Urusów w ostatnim meczu i wyjdzie tym samym z grupy obok Francji. Rzecz jasna Urugwaj z RPA pewnie wygra, ale to wszisko.
Kibicowałem Urugwajowi parę lat w życiu na różnych mudialach i kopa amerikas - chciałem przełamania dominacji BRA-ARG na tamtym kontynencie przez tą bardzo zasłużony dla piłki kraj, czekałem na "trzecią potęgę", ale to był zawsze srogi zawód, wstyd i boruta. Takoż i teraz będzie, mimo tej niby świetnej linii ataku, wysokich zwycięstw w niedawnych sparingach ze Szwajcarią i Izraelem itp. bzdurki. Szlus.

PS. Jeśli by jakimś cudem Urugwaj wyszedł z grupy przez jakieś zagapienie się Meksyku, to popłyną w 1/8 i tyle będzie z tego czarnego urugwajskiego konia. Ani z Grecją, ani tym bardziej z Argentyną nie mają szans, chyba że byłaby (znów jakimś cudem) Korea Płd albo Nigeria. Ale na to się nie zanosi - z grupy B awansują moim zdaniem Argentyna i Grecja właśnie, (co chyba nie jest zbyt oryginalnym czy ekstrawaganckim oczekiwaniem).

Wymyśl sobie Maciak proszę innego czarnego konia, póki mistrzostwa sie jeszcze nie zaczęły..

PS. chciałbym (szczerze) żeby było inaczej - nie będę dziś kibicował Francji, żeby "mieć rację" - chcę ciekawych mistrzostw, wyłonienia się niespodziewanych faworytów, ale po prostu .. nie wierzę w Urugwaj, bo nie mam przesłanek. Nie postawiłbym ani centa na to stado jeleni.

Ostatnio edytowany przez Bora (2010-06-11 09:01:19)


do meczu Honduras-Chile coraz bliżej...

Offline

 

#2 2010-06-12 15:19:12

maciak76

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-09
Posty: 10
Punktów :   

Re: Czarny Koń Urugwaj ??? - mhehehehehehe

No i co?!!!!Chyba po wczorajszym meczu przyznasz że wspomniani Urusi to nie chłopcy do bicia!!!!Co do szans z Grecją w ewentualnej następnej rundzie-właśnie oglądam beznadziejnych Greków(bo co do szans w starciu z Argentyną zgadzam się-szanse raczej marne tak jak 80% drużyn w tych MŚ) lanych przez Koreańczyków!!!Coś mi sie wydaje że te twoje wszystkie pułlosy wracają do domu po trzech meczach.Podsumowując.Powyższy jakże bogaty wywód kolegi Bory można wsadzić se w...albo w .....

Swoją drogą jak Ty wydedukowałęś że Grecja wyjdzie z grupy,pomijając mecz z Koreą?!!!!


Cytat dnia:Maciej Szczęsny_"No i Grecja okazała się nie czarnym koniem tylko Łyskiem z pokładu Idy"

Offline

 

#3 2010-06-12 17:07:27

Bora

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-09
Posty: 11
Punktów :   

Re: Czarny Koń Urugwaj ??? - mhehehehehehe

łatwo się pisze po meczu. Grecy zaskoczyli mnie totalnie swoją słabością, ale czy tylko mnie??

Urugwaj natomiast nie zaskoczył mnie dokładnie niczym. Tak jak podejrzewałem - bronili się tylko z Francją (zresztą to nie dziwne - z Francją każdy teoretycznie słabszy postawiłby na obronę remisu). Francja też bez zaskoczenia - mizeria, ale pewnie się chociaż trochę rozkręcą, jak zwykle. Niezły ten Gurcuf, chociaż strzały marne dość. Remis jest sukcesem Urugwaju, ale prawdę o Urugwaju poznamy w dwóch pozostałych meczach. Dla mnie jego notowania spadły nawet jeszcze niżej, po tym jak zobaczyłem jak całkiem calkiem pogrywa sobie RPA. NO, i nigdy nie twierdziłem, że Urugwaj to chłopiec do bicia, szczególnie że - bądź co bądź - nie trafił do grupy śmierci.
Poczekajmy z oceną Twojego czarnego konia do końca fazy grupowej (myślę, że dłużej nie trzeba będzie chociaż - jak mówię - nie wykluczone, że z grupy wyjdą, bo jest dość wyrónana. ALe stawiam jednak - obok Francji - na Meksyk (realnie, bo wolałbym RPA, bo to gospodarze, i fajnie się patrzyło wczoraj jak grają).

Ostatnio edytowany przez Bora (2010-06-12 17:08:44)


do meczu Honduras-Chile coraz bliżej...

Offline

 

#4 2010-06-12 17:43:22

maciak76

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-09
Posty: 10
Punktów :   

Re: Czarny Koń Urugwaj ??? - mhehehehehehe

Po meczu?Odsyłam do mojego posta napisanego dwa dni temu i mojego zdania na temat Grecji.Od 2004r nie pokazali nic.Rzeczywiście Urugwaj bronił się ale ostanie 8-9 min od kiedy grali w 10.Znowu chyba oglądaliśmy dwa różne mecze...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.centrumpbf.pun.pl www.narutoshinobiword.pun.pl www.pokemon-hodowla.pun.pl www.wszadministracja.pun.pl www.yurots.pun.pl