Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-06-16 10:47:18

Bora

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-09
Posty: 11
Punktów :   

Czarny Koń Szwajcaria

Czarny Koń Szwajcaria? - otóż uważam iż ta, solidna nota bene, drużyna.... nawet nie pruknie z Hiszpanami - dostaną gładkie baty. Stawiam 4:0, tak jak w meczu Niemcy - Australia. Taka jest moja mowa.

Natomiast z grupy Szwajcaria może wyjść, to inna sprawa, bo pozostali rywale sa chyba w zasięgu. Zresztą nie wiem, i póki co nie będę mógł ich ocenić, bo nie zobaczę tego mojego hiciora HONDURAS-CHILE -  będzie to jedyny jak na razie opuszczony przeze mnie mecz MŚ.

PS. Właśnie czytam, że jakaś znana chilijska modelka i aktorka obiecała poprowadzić nago program TV w przypadku zdobycia przez Chile mistrzostwa świata (zawiązała się też grupa Chilijczyków na facebooku - chcą wyjść nago na ulice z tej samej okazji).
Jeśli chodzi o mnie - zamierzam przebiec nejked around osiedle R w przypadku zdobycia tego tytułu przez Honduras. Moge tez bez majt poprowadzić audycję radiową (jeśli dostanę propozycję) w przypadku zdobycia tytułu mistrzów przez Hiszpanów.


do meczu Honduras-Chile coraz bliżej...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ojciecmateusz.pun.pl www.nintendods.pun.pl www.uniapodkarpacka.pun.pl www.stojaknabanany.pun.pl www.mirzec2e.pun.pl